اخبار

جلسه آموزشی  منشور اخلاقی حقوق شهروندی

جلسه آموزشی منشور اخلاقی حقوق شهروندی

جلسه آموزشی  منشور اخلاقی حقوق شهروندی...

فرصت های سرمایه گذاری

فرصت های سرمایه گذاری

فرصت های سرمایه گذاری الف ) ایجاد مجتمع...

مراسم روز قدس

مراسم روز قدس

مراسم راهپیمایی روز قدس  

بازدید اعضای شورای شهر نیک پی به صورت سرزده از مرکز بهداشت نیک پی

بازدید اعضای شورای شهر نیک پی به صورت سرزده از مرکز بهداشت نیک پی

بازدید اعضای شورای شهر نیک پی به صورت سرزده از...

آماده باش کامل شهرداری نیک پی

آماده باش کامل شهرداری نیک پی

  شهرداری نیک پی حسب دستور فرماندار محترم...

  • جلسه آموزشی منشور اخلاقی حقوق شهروندی

  • فرصت های سرمایه گذاری

  • برنامه های شهرداری و شورای اسلامی شهر نیک پی به...

  • مراسم روز قدس

  • بازدید اعضای شورای شهر نیک پی به صورت سرزده از...

  • جلسه شهردار و شورای شهر نیک پی با معاونت اداره...

  • تقدیر اعضای شورای شهر و شهردار نیک پی از...

  • آماده باش کامل شهرداری نیک پی

شورای اسلامی شهر

 

d  farideh bayat  masud rahimi  javad alimardani  davood bayat 

زهرا اشرفی آزاد

رئیس شورا

فریده بیات

نایب رئیس شورا

مسعود رحیمی

خزانه دار شورا

جواد علیمردانی

عضو شورا

داود بیات

عضو شورا

سخن شورا :

 شورا بعنوان نماد مشارکت مردمی در ایران معنا بخشیدن به این عبارت است:

« همه  چیز   را   فراموش   کنید ، جز منافع   مردم  را »

بنابراین شورای اسلامی شهر برای مردم و تمامی شهروندان نه برای عده ای از افراد است ، در غیر اینصورت منجر به انجام کارهای سیاسی توسط شورا می شود و دست اندر کاران شورا بر این باورند که سیاسی شدن شوراها عواقب ناگواری بدنبال خواهد داشت که متعاقب آن علاوه بر اینکه دامن گیر اعضای شورا و شهرداری خواهد شد باعث عقب افتادگی شهر از قافله پر سرعت عمران و توسعه خواهد شد که ضرر و زیان آن مستقیماً متوجه شهروندان می گردد و به همین سان اعضای یک شورای کار آمد باید بر این باور باشند که جایگاه بسیار مهمی را تصرف کرده که این جایگاه علاوه بر منزلت اجتماعی برای آنان مسئولیت نیز به همراه دارد و بر این اساس شورا هنگامی که وارد کار مردم شده است باید ریسک مردم را بپذیرد. زیرا این مردم بوده اند که بار اول ریسک آنها را پذیرفته و به اعضای شورا اعتماد کرده اند. به همین دلیل این سرمایه اعتماد را باید به عنوان امانت پاس داشت و مجدداً به صاحب سرمایه (مردم) بازگرداند و نباید آنرا مخفی کرد بلکه باید در جریان تبادل و تعامل آن را افزایش داد. شورا بدون آنکه خود را درگیر امور اجرایی کند می تواند در مدیریت شهری با ایفای نقش نظارتی و هدایتی موجب فعال شدن دستکاههای اجرایی شده و مدیریت موضوعات مورد نظر در حوزه شهر را تا شکل گیری و به ثمر رسیدن آن فعالیت شکل دهد.

شهروندان گرامی ، هر کدام از ما اعتماد شما عزیزان به خود را چون نگینی گرانبها در خانه دل برای همیشه جا داده و اطمینان شما را به خویشتن جزو افتخارات خود می پنداریم . برای همیشه به این باور جاودانه اتان می بالیم و به شکرانه الطاف خداوندی در خدمتگزاری تا سر حد توان کوشیده تا امانتهای گرانقدر شما را پاسداری و مهر خادمی شما بزرگواران را نقش بر جبین خود سازیم .

شورای اسلامی شهر نيك پي نهایت تلاش خود را در بهبود ساختار شهری و تأمین منابع مالی و انسانی برای نیل به این هدف مهم نموده و بدون تردید آنچه تاکنون انجام گردیده است بسیار کمتر از آن چیزی است که مردم قدرشناس شهرمان سزاوار آنند . لیکن گذر زمان بستر احراز عین عملکرد و موفقیت بوده و شورا نیز کم و کیف کاری خویش را به اراده و عزم محققان ، صاحبنظران و منتقدان منصف در محک تحقیق و قضاوت می گذارد تا انعکاس حقایق در آینه زمان و اذهان سروران تجلی یابد .

در پايان برخود لازم و واجب دانسته از پشتیبانی مردم خونگرم و صمیمی شهرمان صحنه، که همیشه ما را مدیون محبت و اعتماد خود قرار داده اند، صمیمانه سپاسگزاري نماییم.

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد