اخبار

بازدید اعضای شورای شهر نیک پی به صورت سرزده از مرکز بهداشت نیک پی

بازدید اعضای شورای شهر نیک پی به صورت سرزده از مرکز بهداشت نیک پی

بازدید اعضای شورای شهر نیک پی به صورت سرزده از...

آماده باش کامل شهرداری نیک پی

آماده باش کامل شهرداری نیک پی

  شهرداری نیک پی حسب دستور فرماندار محترم...

جلسه بررسی بودجه پیشنهادی سال 1398 شهرداری

جلسه بررسی بودجه پیشنهادی سال 1398 شهرداری

جلسه بررسی بودجه پیشنهادی سال 1398  ...

  • بازدید اعضای شورای شهر نیک پی به صورت سرزده از...

  • جلسه شهردار و شورای شهر نیک پی با معاونت اداره...

  • تقدیر اعضای شورای شهر و شهردار نیک پی از...

  • آماده باش کامل شهرداری نیک پی

  • پیام تبریک شهردار ، رییس و اعضای شورای اسلامی...

  • افتتاح کوچه شهید اصغر اشرفی با حضور فرماندار...

  • جلسه شورای شهر نیک پی با حضور ریس بنیاد مسکن...

  • جلسه بررسی بودجه پیشنهادی سال 1398 شهرداری

ماموریت شهرداری نیک پی

شهرداري نیک پی نهادي است عمومي، مستقل و غير دولتي با ماهيت حکومتي و موضوعيت و عملکرد محلي که در شهر فرهنگي، هنري و مذهبي نیک پی وظيفه اداره شهر و خدمت رساني به شهروندان را بر عهده دارد. اين نهاد با پايبندي به ارزش‏هاي اسلامي، ايراني و انقلابي با برخورداري از مشارکت‏ها و پشتوانه مردمي، مديريت هماهنگ شهري و بهره گيري از منابع با رويکرد مديريت کارآمد، اثربخش و مبتني بر دانايي به اداره شهر و ارائه عادلانه خدمات با کيفيت مناسب و بهنگام در عرصه‏هاي مختلف به منظور ايجاد شهري اسلامي با محيط مطلوب زندگي و شاخصه‏هايي چون آرامش، ايمني، نشاط، اميد و رونق اقتصادي براي شهروندان اقدام مي‏نمايد.
شهرداري نیک پی در حيطه وظايف خود با صيانت از پيشينه تاريخي –فرهنگي و حقوق شهروندي در جهت حفظ و ارتقاي جايگاه شهر در سطح استانی، بهبود مستمر کيفيت زندگي مردم در ابعاد مادي و معنوي و توسعه پايدار شهر، همسو با سياست‏هاي ملي و استاني تلاش مي‏نمايد.
ما بر اين باوريم که بهره مندي از سرمايه‏هاي اجتماعي به ويژه مشارکت مردم در مديريت شهر، کارکنان شايسته و توانمند سازي ايشان و همچنين استفاده از دستاوردهاي نوين علمي موجب هم‏افزايي در دستيابي به شهرداري و شهري سرآمد خواهد بود.
همچنین ارتقاء بهره وری و پیشتازی در حل مسائل مدیریت شهری و برنامه‌ریزی توسعه شهری نیک پی از طریق مدیریت تمامی فرآیندهای مطالعاتی شهرداری نیک پی اعم از تفکر، پژوهش، مطالعه، نوآوری و یافتن راه کارهای نوین و اقدامات مناسب برای انجام مأموریت ها و وظایف شهرداری نیک پی و نظارت، ارزیابی و بروز رسانی طرح جامع، با بهره گیری از نیروهای متخصص و فناوری های منطبق و به روز.

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد