ابلاغ وزیر کشور در خصوص ارتقاء درجه شهرداری نیک پی
افتتاح کوچه شهید اصغر اشرفی با حضور فرماندار محترم شهرستان زنجان
جلسه با ریاست محترم سازمان همیاری ها و شهرداری های کشور
افتتاح ساختمان آتش نشانی و شهرداری توسط استاندار زنجان
در گفت‌گو با فارس مطرح شد شهرهای کاغذی!/نیک‌پی شهری که مدرسه راهنمایی ندارد
دیدار شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر نیک پی با معاون محترم هماهنگی امور عمرانی و مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری زنجان
شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر ، همگام و همراه برای توسعه و آبادانی شهر نیک پی
مراسم معارفه شهردار نیک پی
جلسه شهردار و شورای اسلامی شهر نیک پی با مدیرعامل و مسئولان بانک رسالت
پروژه میدان آزادی

اخبار

  • افتتاح کوچه شهید اصغر اشرفی با حضور فرماندار...

  • جلسه شورای شهر نیک پی با حضور ریس بنیاد مسکن...

  • جلسه بررسی بودجه پیشنهادی سال 1398 شهرداری

  • ابلاغ وزیر کشور در خصوص ارتقاء درجه شهرداری نیک پی

  • جلسه شورای شهر نیک پی با ریاست آموزش و پرورش...

  • جلسه شهردار با کارکنان

  • تقدیر اهالی از زحمات و خدمات ارائه شده توسط...

  • جلسه هیأت امنای یادمان شهدای گمنام

گزارش جلسه شورای شهر نیک پی با ریاست آموزش و پرورش منطقه زنجانرود

بنا به دعوت ریاست محترم شورای شهر نیک پی سرکار خانم اشرفی آزاد از مسئولین آموزش و پرورش منطقه زنجانرود جهت هم فکری در خصوص مشکلات مدارس شهر نیک پی، جناب آقای جارچی رئیس آموزش و پرورش منطقه زنجانرود به همراه معاون آموزشی و کارشناس حراست خود در جلسه شورای شهر نیک پی که در روز یکشنبه مورخ 9/10/97 برگزار شد ، حضور به هم رسانیدند.

در این جلسه که به مدت 2 ساعت طول کشید سرکار خانم اشرفی آزاد رئیس شورای شهر موارد و مسائل ذیل را مطرح نمودند.

1-     بررسی امکان سنجی برقراری کلاسهای راهنمایی دخترانه در شهر نیک پی.

ایشان در توضیح این امر اشاره نمودند که نبود مدرسه دخترانه در نیک پی منجر به مهاجرت اهالی به شهر می گردد، لازم است مسئولین امر در این خصوص تمهیدات جدی داشته باشند.

لزوم عنایت بیشتر به کیفیت بیشتر آموزشی مدرسه ابتدایی شهر.

خانم اشرفی آزاد با اشاره به وجود برخی از مشکلات از قبیل نبود معلم یکی از کلاسهای سه پایه در روز چهار شنبه و جایگزین ایشان مطرح نمودند که این مشکل باعث عدم رضایت اهالی و اولیائ دانش آموزان شده است . لازم است مشکل معلم کلاس مذکور با مدیریت اداره آموزش و پرورش حل گردد ، در صورت امکان کلاسهای جبرانی برای رفع این مشکل به دانش آموزان برگزار گردد.

2-     مشکل ایاب و ذهاب دانش آموزان راهنمایی دختر.

رئیس شورای شهر در ادامه عنوان نمودند هزینه سرویس بار اضافی بر دوش خانواده هاست و برخی از خانواده ها در تاًمین آن با مشکل مواجه هستند لازم است مسئولین آموزش و پرورش در خصوص هزینه کمک سرویس اقدامات لازم را انجام دهند. همچنین ایشان مطرح نمودند در تعیین سرویس و نظارت بر آن عنایت بیشتری معمول گردد.

در ادامه هریک از اعضای شورای محترم نیز در خصوص موارد مذکور تذکراتی ارائه نمودند ، جناب آقای بیات عضو روحانی شورا به روند برگزاری نماز جماعت در مدارس معترض شده و از مسئولین خواستند در این امر دقت نظر بیشتری معمول گردد. ایشان مطرح نمودند که آمادگی کامل دارند جهت اقامه نماز جماعت در مدارس حضور پیدا کنند.

جناب آقای رحیمی نیز بار دیگر مؤکداً تاًکید داشتند برگزاری کلاسهای راهنمایی دخترانه در شهر خواسته اصلی شورا می باشد . خانم بیات نیز با اشاره به شکایات مطرح شده در خصوص مدارس خواستار رفع این مشکل شدند و از مسئولین تشکر نمودند.

در ادامه مسئولین آموزش و پرورش و جناب آقای جارچی به موارد مطرح شده پاسخ دادند . ایشان عنوان نمودند به دلیل تراکم پایین دانش آموز دختر و عدم فضای آموزشی تا این تاریخ نتوانسته ایم در شهر نیک پی مدرسه راهنمایی دخترانه تشکیل دهیم .

در خصوص مشکل کیفیت آموزشی مدرسه ابتدایی نیز معاون آموزشی قول دادند تیمی متخصص از گروههای آموزشی از کیفیت مدرسه ابتدایی بازدید داشته باشند و مشکل روز چهارشنبه و تعیین معلم جانشین نیز حل و فصل گردد.

در خصوص سرویس دانش آموزی نیز مقرر گردید نظارت بیشتری معمول گردد. در خاتمه خانم اشرفی آزاد ریاست شورا ضمن جمع بندی مطالب تاًکید نمودند مصوبات این جلسه پی گیری خواهد شد و در صورت عدم رفع مشکل موارد از طریق مجاری قانونی و سایر دستگاهها پی گیری خواهد شد.همچنین در آخر جلسه شورا به پاس حضور جناب آقای جارچی در جلسه شورا و هم فکری و هم اندیشی برای حل و فصل مشکل مدارس از ایشان به صورت کتبی تقدیر به عمل آمد.

AMUZESHSHURAJALASE 3

AMUZESHSHURAJALASE 2

 

AMUZESHSHURAJALASE 1

 

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد